Enca përditëson fansat për operacionin e saj

By

Me anë të disa postimeve në Instagram, Enca përditësoi ndjekësit e saj për gjendjen e saj shëndetësore.

Këngëtarja kishte thyer kyçin e këmbës para disa javësh dhe iu desh t’i nënshtrohej një operacioni. Në foto e mëposhtme ajo ndau edhe disa fotografi të këmbës, ku vëreheshin penjtë e plagës.

Ndonëse këtë periudhë ajo desh të stepej pak nga rrjetet e saj sociale, ajo nuk ka lënë anash muzikën e saj – madje premton se gjëra të bukura do të vinin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm