‘BODY ON ME’ NDËRRON DATË TË PUBLIKIMIT

By

Dueti mes Rita Orës dhe Chris Brown i paralajmëruar se do të publikohet të premtën ka ndërruar datë të lançimit.

‘Body on me’ sipas një postimi të Ritës në Instagram do të jetë i gatshëm për publikun ditën e nesërme.

Ky projekt muzikor po pritet me shumë interesim për shkak se mediat e asociojnë këtë këngë me debutimin e fuqishëm të këngëtares me origjinë nga Kosova në tregun muzikor amerikan.

Edhe më interesant krijimin e bën emri me të cilin Rita Ora ka vendosur të bashkëpunojë.

Nuk dihet se si do të ndikojë Chris Brown në marrëdhëniet e Ritës dhe Rihannës të cilat gjithmonë kanë qenë paksa armiqësore dhe janë karakterizuar me xhelozi kryesisht nga ana e këngëtares nga Barbados. /Prive.al/

https://instagram.com/p/6AfQaORs14/

Artikuj të ngjashëm