Enca me deklaratë mjaft interesante

By

E bukur, e re e mbi të gjitha shumë e talentuar. Krijuesja e shumë hiteve këto vitet e fundit Enca po vazhdon të mbetet mjaft aktive sa i përket rrjeteve sociale.

Ditët për të janë të mbushura me aktivitete të shumta e përveç punës që ajo bën nuk mungojnë as postimet nga ku sjell foto, video e deklarata provukuese.

Këtë rradhë në Snapchat ajo ka shkruar mbi një çështje mjaft interesante që u dedikohet djemve që synojnë ta kenë atë në krahë e tyre.

Enca shprehu mjaft hapur opinionin e saj se “Nëse nuk mund ta mbajnë në këtë gjendje” ku shihej me veshje sportive dhe jo e ekspozuar “Nuk do ta meritojnë” në mënyrën tjetër teksa dukej super elegante e mjaftë provokuese.

Për më tepër mund ta kuptoni në fotot që vetë këngëtarja zgjodhi ti publikojë në profilin e saj. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm