Enca ka një pyetje për ju: Të publikojë apo jo këtë këngë?

By

Sa herë je në dyshime pyeti fansat – kështu po mendon këtë radhë Enca.

Ka katër javë që ajo ka publikuar  bashkëpunimin me Don Xhonin që mban titullin, “Break Down”.

E tani ajo është në pushime më familjen e saj, siç ka treguar në disa postime në Instagram, por iu kujtua një këngë e mëparshme e papublikuar.

Për herë të parë fansat e saj e dëgjuan në llogarinë e saj në Instagram.

Kënga mban titullin “Zemër” dhe këngëtarja thotë se kishte dashur ta lansonte kohë më parë.

Por kënga nuk u lansua por ju mund të dëgjoi pak nga ajo në videon e mëposhtme.

Mos harroni t’i tregoni Enës në ju pëlqen ose jo. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm