Më në fund: Edhe Majk nis pushimet, por pa Roanin (FOTO)

By

I erdhi koha edhe atij që ta pushojë shpirtin.

Pas shumë koncerteve e projekteve të reja muzikore që solli, kishte nevojë të relaksohej e të mendonte vetëm për qejfin e tij.

Reperi kosovar Kastriot Rexha, ka pikur në mes të detit dhe është fotografuar duke vozitur një varkë, dhe duke e shijuar fort këtë udhëtim nëpër det. Përvec se reper, atij po i shkoka të jetë edhe kapiten.,

Këto pushime ai nuk po i kalon me të birin e tij Roanin, por me disa miq të tij.

Majk këtë verë ishte i pandalshëm. Publikoi dy këngë të cilat i rezultuan të suksesshme, “Katile” dhe “Stila”, e po ashtu ishte ngado për mbrëmje muzikore. /Prive.a

Artikuj të ngjashëm