Fatmir Hysenbelliu premton një super event këtë verë

By

Ai njihet për stilin e ‘çmendur’ të jetesës që bën.

Nga një vend në tjetrin, biznesmenin e ri Fatmir Hysenbelliu e kemi parë teksa shijon jetën e natës në lokacionet më luksoze në botë.

Tokyo, Japan ??

A post shared by Fatmir Oni Hysenbelliu (@fatmirhysenbelliu) on

Squad

A post shared by Fatmir Oni Hysenbelliu (@fatmirhysenbelliu) on

E duket se fakti që ka parë goxha shumë nga kjo pjesë, e ka shtyrë atë që një copëz të këtij realiteti ta sjellë në Shqipëri.

Përmes rrjeteve sociale, ai ka paralajmëruar një festival të madh tre ditor ‘siç nuk e kemi parë kurrë’ në resortin e tij turistik.

Pasiqë ka nisur përgatitjet, në një postim të bërë, ai pyet ndjekësit se cilët DJ me famë botërore duhet zgjedhur për të performuar.

Lista nis me Steve Aoki, Sean Paul, Alan Ëalker, Afrojack, Willy William, Dimitri Vegas dhe përfundon me Bob Sinclar duke na bindur se ky event do jetë me të vërtetë ‘BIG’.

Vera e këtij viti nën organizimin e madh të Hysenbelliut, do jetë verë për t’u mbajtur mend! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm