Teuta Selimi shtatzënë ?!

By

Teuta Selimi është nënë e dy fëmijëvë djem Noarit dhe Matisit. Por kohëve të fundit qarkulluan zëra brenda estradës që këngëtarja është përsëri shtatzënë.

Këtë gjë të afërmit e këngëtarës e kanë mohuar për ëmisionin tonë.

Këngëtarja për momentin është më e zënë së asnjëhërë lidhur më projektet e saja muzikorë që këtë vit minimumi të publikuara do të jenë gjashtë.

Kujtojmë se Teuta, e ka shprehur paraprakisht haptazi dëshirën që të ketë një vajzë. /PRIVE.AL

 

Artikuj të ngjashëm