Enca çmend pushuesit në Velipojë, ja çfarë bëri (FOTO)

By

Enca e bëri edhe njëherë…

Këngëtarja sërish çmendi pushuesit, kësaj radhe në Velipojë, duke bërë ‘tëerk’ gjatë një koncerti atje.

Artistja e hitit ‘DUA’ postoi një video ku shihet teksa vendos këmbën mbi njërin zmadhues të zërit dhe nis të kërcëjë.

Enca pak ditë më parë kërkoi nga ndjekësit t’i bënin 50 mijë komente brenda 24 orëve në këmbim të këngës së re e cila pritet të publikohet së shpejti.

Padyshim se kushti i këngëtares u plotësua, dhe dita ditës pritet që projekti të lëshohet./Prive.al

Artikuj të ngjashëm