Will Smith e zbulon emrin e këngës me Era Istrefin

By

Aktori e reperi i famshëm amerikan, kësaj here do të jetë emri që do shënohet në himnin e Kampionatit Botëror të Futbollit.

E lajmi i mirë në këtë mes, siç edhe raportoi Prive e para javën e kaluar është se këngës me Will Smith dhe Nicky Jam, do i bashkohet edhe këngëtarja kosovare Era Istrefi.

E përderisa të martën lajmi shpërtheu edhe në mediat ndërkombëtare, Will Smith është ai që e ka zbuluar emrin e këngës, dhe një varg të saj në Instagram, ku ka etiketuar edhe Erën.

“One Life to Live.”, do quhet kënga sic bën me dije Smith, e që në shqip i bie: “një jetë për ta jetuar”.

Artikuj të ngjashëm