Emocione plot, Luizi lanson këngën me Kiarën shtatzënë (VIDEO)

By

Luizi dhe Kiara po bëhen prindër dhe këtë e pati konfirmuar e para Prive.

Çifti e konfirmoi lajmin vetë pasi Luizi solli këngën dedikuar vajzës së tyre.

Në klip shihet Kiara dhe momentet emocionuese kur ata morën vesh lajmin.

Shumë urime!

 

 

Artikuj të ngjashëm