A ka pasur Lumbardh Salihu telashe me policinë?

By

Futbollisti i njohur nga Gjilani, Lumbardh Salihu vjen në intervistën e tij të parë në Prive.

Ai u përgjigj në intervistën më pikante “60 sekonda”.

Ndër të tjerash ai foli për jetën e tij personale dhe profesionale.

Ndiqni të plotë intervistën e tij të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm