Trup si të Kapos? Kaq kilometra në ditë duhet të vraponi!

By

Shquhet si njëri ndër djemtë më muskulozë të estradës dhe ka me mijëra vajza fanse vetëm për vete.

Reperi i njohur shqiptar Capital T, përveç muzikës që bën, ka bërë për vete zemrat e adhurueseve edhe me pamjen e tij, e për shumë çuna mund të jetë bërë edhe inspirim.

Kapo ka një fizik të ndërtuar krejt me muskuj, që janë rezultat i një pune goxha të madhe në palestër.

Sigurisht rolin më të madh e luan ushqimi, por Kapo edhe ushtrimet kardio e ato me pesha i ka të preferuarat.

Pavarësisht angazhimeve, atë e gjen çdo ditë në palestër e madje njërën nga këto ditë e ka ndarë me ndjekësit pasi ka bërë vrap goxha disa kilometra.

Reperi ka publikuar në Instagram një video në të cilën shfaqë rrugën e bërë në treadmill apo në trakën e vrapimit që rezulton të jetë hiç më pak se pesë kilometra, për të vazhduar edhe më tutje. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm