Emina Çunmulaj nënë për herë të tretë?

By

Emina Cunmulaj, modelja e famshme shqiptare që jeton në Shtetet e Bashkuara po bën katër vjet që është martuar.

Para katër vitesh ajo e kurorëzoi dashurinë e saj me miliarderin izraelit Sam Nazarian, me një dasmë tradicionale ndërsa sot e ka kujtuar ditën e martesës së saj me një detaj shumë interesant.

Modelja derisa shprehet shumë e lumtur me jetën e saj bashkëshortore, duke përmendur se është e bekuar me dy vajzat që kanë çifti, Ellën dhe Mian.

“Dashuria ime, urime përvjetorin. Katër vjet dhe dy vajza të bukura. Jeta është e bukur. Hej, hajde të bëjmë edhe një bebe”, ka shkruar Emina duke treguar se çifti planifikojnë edhe një tjetër fëmijë bashkë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm