Pas Mi amore, Kida vjen me këngë të re (FOTO)

By

Bashkëpunimi në mes të këngëtares Kida dhe Ermal Fejzullahu, rezultoi të jetë mjaft i suksesshëm.

Kënga “Mi Amore” u bë dashuria e shumë kujt deri sa në youtube arriti numër shumë të madh klikimesh.

Me ritmin e suksesit duket të vazhdojë këngëtarja Kida, gjykuar në imazhet e fundit ajo ka filluar gjirimet e videoklipit të ri e cila pritet të publikohet javës që vjen.

Të shohim nëse projekti i saj i ri do të jetë një “Mi amore” tjetër sa i perket suksesit./PRIVE.AL/

a31ca9afec3c9acc7b716dc02775942debd0716727004e71715615e172be8372_full

Artikuj të ngjashëm