Elitën e tradhëton fotoja: Ja sa ka shtuar peshë bukuroshja (FOTO)

By

Elita Rudi është treguar goxha e kujdesshme për të mos ekspozuar shumë veten në këto ditë të pritjes së ëmbël.

Përkundër që dihet tash e një kohë mbi shtatzëninë dhe bukuroshja llogaritet rreth muajit të pestë, fotot e barkut kanë munguar.

Elita e ka fshehur në vazhdimësi shtimin në peshë.

Të njejtën tendencë  e ka pasur edhe së fundmi mirëpo në fotografinë e ndarë me ndjekësit, linajt e ndryshuara trupore janë mëse evidente.

Imazhi i shkrepur nga një aheng në të cilin ka marrë pjesë, i thotë të tëra. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm