Elita Rudi ka lënë televizionin?

By

U bë e njohur për publikun si moderatore, mirëpo Elita Rudi tani është një nënë me orar të plotë, tani që solli në jetë edhe vajzën, që i lanë emrin Bota.

Gjatë gjithë kësaj kohe ajo i është larguar emisioneve televizive dhe më sa duket i ka munguar publikut.

Përmes rubrikës “Ask me a question”, është pyetur nga fansat se a do t’i rikthehet sërish teelvizionit.

“A e ke lënë televizionin”? ishte pyetja që iu parashtrua teksa ka kthyer përgjigje duke thënë që jo. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm