Rezervoni ekranet tuaja! Prive Reality ju mirëpret këtë të diele në Klan Kosova

By

Edicioni më i veçantë i Prive rikthehet këtë verë. “Prive Reality” do të sjellë për ju rrëfime e momente të veçanta me të ftuarit.

Prive Reality vjen jo me një por me katër edicione që do të shtrihet përgjatë muajit gusht.

Artistët më të mirë, rrëfimet më unike, atmosfera e pazëvendësueshme, ku tjetër pos në Prive.

Këtë të diel nga ora 20:45 ju pret Prive Reality në Klan Kosova.

Kush do të jenë të ftuarit dhe cka ju pret ndiqni të plotë materialin e përgatitur në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm