Eli Fara komplimenton kolegun!

By

Landi i West Side Family viteve të fundit ka ndryshuar relativisht shumë.

Fiziku i shkëlqyer falë edhe angazhimit dhe punës si trajner fitnesi, nuk është i vetmi element me të cilin spikat këngëtari.

Kombinuar me një stil me shije të veshjes, Landi po duket jashtëzakonisht bukur.

Kjo s’ka kaluar pa një koment nga kolegja e tij, këngëtarja e mirënjohur Eli Fara që në një imazh i ka komentuar Landit në gjuhën angleze: Handsome …

Me tre pikat në fund të komentit duket se Elit i ka pëlqyer tej mase ky imazh i kolegut. /PRIVE.AL/

rama

Artikuj të ngjashëm