Eleni Foureira sërish në Eurovision!

By

Eleni Foureira dy vite më parë përfaqësoi Qipron në Eurovision Song Contest.

Jo vetëm që u pëlqye, por u klasifikua e dyta dhe u rikthye si e ftuar speciale një vit më vonë.

Por, mund të ndodh të ngjitet sërish në skenën e festivalit europian në 2021.

Blogjet ndërkombëtare të EuroSong shkruajnë se televizioni publik në Qipro ka ftuar kompozitorin e Elenin sërish si kombinim për të garuar.

Mbetet të shihet nëse Foureira do e pranoj sërish pjesëmarrjen./Prive.al

Artikuj të ngjashëm