Çfarë veshën yjet në ceremoninë virtuale të “Emmy”

By

Çmimet e Emmy  2020 janë bërë dixhitale në dritën e pandemisë globale, por kjo nuk i ka ndaluar prezantuesit dhe të nominuarit të sjellin magjepsjen në tapetin e kuq virtual.

Në shtëpitë e tyre, oborret e shtëpive dhe dhomat e hotelit, të famshëm po përfitojnë nga formati i ri-normal, me veshje që shfaqen në ekranet e mëdha dhe të vogla.

Nga Zendaya në pamje mahnitëse nga Christopher John Rogers dhe Giorgio Armani te Tracee Ellis Ross, shikoni të gjitha pamjet e veshura në natën më të madhe të televizionit.

Zendaya

Yara Shahidi
View this post on Instagram

See something // Say something 🪐 #Emmys2020

A post shared by Yara (يارا‎) Shahidi (@yarashahidi) on

Tracee Ellis Ross
Regina King
Jennifer Aniston
mandatory credit photo by uncreditedinvisionapshutterstock 10783650ojennifer aniston presents the emmy for outstanding lead actress in a comedy series during the 72nd emmy awards telecast on at 800 pm edt500 pm pdt on abc72nd emmy awards   show, los angeles, united states   20 sep 2020
Shira Haas
2020 emmys shira haas
Julia Garner
julia garner

Artikuj të ngjashëm