Ekskluzive: Prive siguron ftesën e dasmës së Gjikos me Elitën (FOTO)

By

Dasma e Gjikos me Elita Rudin ka bërë bujë në të gjitha portalet akoma pa u mbajtur.

Fillimisht nuk dihej për vendin dhe datën por tani gjithçka është zbuluar.

Ne kemi siguruar ftesën e çiftit i cili pritet të kurorëzojë dashurinë me martesë, më 21 shtator në restorantin Ëhite Garden Events i cili gjendet në magjistralen Prishtinë-Ferizaj.

Gjithçka ndodhi shumë shpejtë pasi prezantuesja e njohur së shpejti pritet të bëhet nënë.

Gjiko dhe Elita u fejuan pak muaj më parë dhe tani kanë vendosur të martohen pasi ka kohë që bashkëjetojnë.

Më poshtë ftesa./Prive.al

Artikuj të ngjashëm