Ekskluzive: Brenda festës surprizë për Ledri Vulën (FOTO)

By

30 vjetori i lindjes së reperit të njohur Ledri Vula nuk kishte se si të ishte ndryshe përpos festë.

Një surprizë i është përgatitur Ledrit nga nëna e tij Xheradina Vula që ka mbledhur miqtë e familharët në nhë event në Ulqin.

Festa ku janë të pranishme shumë fytyra publike sapo ka filluar dhe Prive.al do ju mbaj të informuar në cdo hap.

piZap_1468182645929

piZap_1468182517698

piZap_1468182327261

piZap_1468182280631

Artikuj të ngjashëm