Brenda shtëpisë së Manjola Nallbanit – është klasike dhe shumë e ngrohtë

By

E veshur me robëdëshambër, ajo e ka shijuar këtë fundjavë në shtëpinë e saj në Tiranë.

Këngëtarja e famshme e profesoresha Manjola Nallbani, si asnjëherë më parë, i ka zbuluar ambientet e shtëpisë së saj përmes një fotografie.

Në instagramin e saj, këngëtarja ka publikuar një imazh e ulur në krye të tavolinës së ngrënies, e cila ishte e shtruar me shumë shije.

Çdo gjë ishte menduar në detaje, nga mbulesa e tavolinës e deri te pecetat e dorës me mbajtëset e veta, ndërsa për anash shihen mobiliet që janë goxha klasike dhe i japin shumë ngrohtësi shtëpisë e ne sfond shihet edhe nje piano me partitura. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm