Einxhel kujton ‘aktin e parë të dashurisë’ nga DJ Dagz

By

Shpejt u bënë një nga çiftet më të dashur për publikun shqëiptar.

Einxhel dhe DJ Dagz shkëndijat e para të dashurisë i patën brenda mureve të Big Brother VIP Albania dhe që atëherë, tani shtatë muaj më vonë dyshja nuk u ndanë.

Ata po jetojnë ditët më të bukura të dashurisë dhe fragmente të vogla ndajnë edhe me ndjekësit e tyre në rrjete sociale sic ishte rasti i fundit nga Einxhel.

Ajo ka ndarë një shënim që DJ Dagz i kishte dhënë sa ishin brenda shtëpisë ku shkruan, “Ji vetvetja”.

Einxhel ka ndarë këtë duke e cilësuar edhe si aktin e tij të parë të dashurisë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm