Bëhuni gati: Butrinti, Ledri dhe Kida bashkojnë forcat

By

Hitet e njëpasnjëshme të këngëtarëve nuk kanë të ndalur.

Këngëtari Butrint Imeri përmes një postimi në rrjetin social Instagram, lajmëroi se bashkoi forcat për projektin e ri me Ledri Vulën dhe Kidën.

Kënga titullohet “Dale”, dhe do të publikohet me 3 korrik në orën 00:00. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm