Eni dhe Genci bashkë në pushime, ky fakt i nxjerr zbuluar (FOTO)

By

Eni dhe Genci akoma s’e kanë konfirmuar lidhjen e tyre edhe pse të dy janë kapur shpesh bashkë.

Kësaj radhe kanë qenë postimet e tyre të njëjta që zbuluan çiftin që po pushon në Budva.

Të dy kanë postuar foto nga i njëjti vend duke na treguar se janë bashkë për pak pushime pas një sezone të lodhshme.

Ka pasur zëra se çifti po përgatitet për martesë por akoma s’ka asgjë të konfirmuar./Prive.al

View this post on Instagram

I was made for sunny days🌝🌼

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

https://www.instagram.com/p/Bm0r3XVn7pK/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=14aj4032nlh3c

Artikuj të ngjashëm