Edona u tregon diçka banorëve dhe ata ia plasin të qeshurës

By

Edona u ka treguar Ardit, Mirdonit dhe Shqipes për një përvojë jo të mirë që e ka pasë me Domenikun, ish-banorin e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2.

Ajo u tha atyre se ai sa ishte brenda shtëpisë kishte liruar gazra një herë në dhomën e gjumit.

“Kur dikush liron gazra në dhomë ajo qëndron goxha gjatë derisa të largohet një herë Domeniku e kishte liruar një”, ka thënë Edona.

Artikuj të ngjashëm