Çfarë po i bashkon Mc Bekën dhe Fatos Kryeziun?! (FOTO)

By

Dyshja e njohur e skenës tonë Mc Beka dhe Fatos Kryeziu miqësinë e tyre kanë vendosur ta çojnë në një shkallë më të lartë, atë të bashkëpunimit.

Bëhet fjalë për një këngë në të cilën ata priten t’i bashkojnë frocat e të sjellin atë që dinë të bëjnë më së miri.

Projektin në fjalë Prive e ka paralajmëruar javë më parë derisa tashmë ai është konkretizuar edhe me videoklip e që pritet të publikohet shumë shpejt.

Ata përmes Instagramit kanë ndarë edhe pamjet e para të këngës e cila do të titullohet “Sma dha”. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm