Edona: Jam e lumtur që jam kosovare (VIDEO)

By

Edona ka thënë se shqiptarët e Kosovës janë paragjykues pasi sipas saj, nuk kanë parë shumë gjëra për shkak të izolimit.

Megjithatë, ajo i tha Metit dhe Azemit se është e lumtur që është kosovare, njofton Klankosova.tv.

“Kosova është më e mira, këtu ndjehem sikur njeri”, tha ajo.

Artikuj të ngjashëm