Afërdita Dreshaj e pranon publikisht, kjo është ndërhyrja kirurgjike që ka bërë (FOTO)

By

Ka një trup të cilin e mbanë në formë duke shkuar në palestër 5 herë në javë dhe duke ngrënë shëndetshëm.

Por kishte diçka me të cilën këngëtarja Afërdita Dreshaj s’ishte e kënaqur në fizikun e saj.

Ajo, përmes opsionit “më bëj pyetje” në Instagram, e ka pranuar se ka bërë ndërhyrje kirurgjike në gjoks.

Dikush nga ndjekësit e saj e pyeti: A e ke bërë gjoksin?, dhe përgjigjja e saj ishte thjeshtë një “PO”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm