Kështu do duket Luana Vjollca sonte në program!

By

Në çdo javë, prezantuesja Luana Vjollca merr shumë vëmendje me paraqitjen në ‘Shiko kush luan’.

Shpesh di të ekspozohet me të madhe teksa për javë të tëra di të vijë edhe goxha serioze.

E këtë të Shtunë, ajo ka gjetur një mes!

Me ngjyrën e zezë në fokus, Luana ka preferuar të duket më thjeshtë por sërish, shumë bukur.

Kujtojmë se ‘Shiko kush luan’ si emision gjatë muajve të transmetimit pati një performancë goxha të mirë krahasuar me programin paraprak teksa fundi i sezonit po afrohet dhe të shtunat do t’i lënë rradhën Arbana Osmanit me ‘Dua të të bëj të lumtur’. /Prive.al/

 

Hello

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Artikuj të ngjashëm