Pas Azetit, këta janë emrat më të cilët Bardhi po vjen në bashkëpunim

By

Së fundmi, Bardhi ka lansuar këngën e tij solo me titullin “A je”.

Ndërkaq, ashtu siç raportoi Prive dhe u konfirmua edhe në rrjete sociale, artisti ka finalizuar edhe bashkëpunimin e tij me Azetin që do të lansohet së shpejti.

Gjithashtu, Prive raportoi se ai do të ketë një mal bashkëpunimesh tani e tutje.

Ndiqni materialin e mëposhtëm për të zbuluar emrat me të cilët ai do të bashkëpunojë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm