Genta Ismajli e Albatrit Muqiqi në duet!

By

Një duet i ri po vjen në estradën tonë dhe është kombinimi më i papritshëm i mundshëm.

Këngëtari Albatrit Muqiqi dhe kolegia e tij Genta Ismajli, po bëhen gati të sjellin klipin e ri, për të cilin tashmë kanë përfunduar xhirimet.

Këtë e ka bërë të ditur Albatriti përmes profilit të tij në Instagram, ku tregon se krah tij do jetë Genta Ismajli, e kënga do quhet “Po du me t’pa”.

Por këngëtari, nuk ka treguar datë publikimi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm