Edhe Yll Limani në Sunny Hill (FOTO)

By

Është konfirmuar edhe një artist shqiptar i cili do të performojë në festivalin tashmë tradicional Sunny Hill.

Festivali i cili pritet të mbahet më 2, 3 dhe 4 gusht do ta ketë edhe Yll Limanin dhe lajmi u bë i ditur nga vet ai pasi postoi fotografinë në Instagram.

Festivali këtë vit është akoma më special pasi do performojnë Calvin Harris dhe Miley Cyrus.

Ndërkaq nga shqiptarët, deri tani është konfirmuar Kida dhe Ledri Vula./Prive.al

Artikuj të ngjashëm