Labi në duet me Shkurte Gashin ?!

By

Fansat e Labit kanë shprehur dëshirën që këngëtari dhe Shkurte Gashi ta kenë një duet.

Labi kësaj dëshire, i është përgjigjur me një prononcim në Facebook ku ka treguar se do të donte të realizonte një duet ngase është këngëtare e mirë.

E Shkurta e pyetur nga Prive ka deklaruar se njëherë për njëherënuk mundet, kjo ngase edhe pak ditë do të finalizoj këngën duet që e ka me këngëtarin Ramadan Krasniqin me klip që do nis xhirimin të Hënën.

E sa për Labin në të ardhmen, nuk është si mundësi që nga dyshja do të hidhet poshtë. Dueti edhe mund të vij. /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm