Edhe një tjetër protagonist në jetën e Teuta Krasniqit, kush është ai? (FOTO)

By

Ndarja nga bashkëshorit i saj Blero, kujdestaria e vajzës Tarës, lidhja e re me Adonisin, shtatëzania  e saj me këtë të fundit, janë vetëm disa nga temat për të cilat aktorja Teuta Krasniqi ishte në fokusin e shtypit rozë.

Më sa duket, me gjendjën e sajë momentale i është rritur edhe ndjeshmëria dhe dashuria për kafshët, pasiqë në një imazh të publikuar në llogarinë e saj në rrjete sociale ajo paraqitet duke përqafuar një qën emri i të cilit është Lui.

Nuk dijmë nëse qeni është në pronësinë e Teutës, ndonjë dhuratë , apo është i ndonjë të afërmi të saj.

“Lui im i bukur” është mbishkrimi i saj karshi fotografisë së publikuar./PRIVE.AL/
12966266_10208633120775716_220150428_n

Artikuj të ngjashëm