Rezervoni mbrëmjen e sotme për Prive (VIDEO)

By

Si çdo të premte në mbrëmje, Prive vjen me shumë materiale interesante për ju.

Gold AG vjen në “5 DATA”.

Cilat janë të vërtetat dhe të pavërtetat e kësaj jave?

Anxhelina Hadërgjonaj vjen në një rrëfim ekskluziv.

Këto dhe shumë të tjera mund t’i ndiqi sonte nga ora 22:00 në Klan Kosova. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm