Edhe një këngëtare shqiptare promovohet në “Times Square” të New York-ut (FOTO)

By

Përveç Dua Lipës, edhe këngëtarja shqiptare Ava Max, është promovuar në “Times Square” në New York.

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi të bërë në Instagram, ku është shprehur e habitur.

“A është ky realitet????. Në mes të Times Square?!?! Çfarë!!! Faleminderit, faleminderit, faleminderit të gjithëve për dashurinë. Ju dua shumë”, ka shkruar ajo.

Kënga e fundit e saj është “So Am I” me të cilën po promovohet në “Times Square” dhe e cila u pëlqye nga publiku./Prive.al

Artikuj të ngjashëm