Ju sjellim pamjet e para të klipit të Ingrit Gjonit me artistin e njohur

By

Këto ditë pritet të dalë një këngë e re nga Ingrit Gjonit.

Por, këngëtarja ka vendosur që edhe kësaj radhe të vijë në bashkëpunim. Ajo ka punuar për të katërten herë me artistin e njohur shqiptar Gjeto Luca.

Kënga mbanë titullin ‘Flakë’ dhe është nën vulën e Threedots, pasi producenti Kledi Bahiti është kujdesur për muzikën.

Tekstin e ka shkruar Fifi.

Më poshtë ju sjellim pak pamje të shkëputura nga klipi të cilat Ingriti i ka bërë publike vetë në Instagramin e saj.

Artikuj të ngjashëm