Edhe një imazh nga Stormi: Kylie Jenner prezanton të bijën dhe stërgjyshen e saj!

By

Ajo u rikthye fuqishëm në publik pas lindjes së të bijës, Stormit.

Close-up: Another photo depicts a close up of Stormi's little hand holding onto MJ's tightly

Por Kylie Jenner në fillim mbajti profil të ulët sa i përket vogëlushes, derisa vendosi ta prezantojë me ndjekësit e saj në Instagram.

E nga një situatë ku s’po e shfaqte fare, ajo e ka shpeshtuar zakonin e publikimit të imazheve ngase ka postuar edhe një tjetër fotografi të së bijës me stërgjyshen e saj.

“A bëhet më mirë se kaq?”, ka qenë përshkrimi i modeles Jenner në Instagram. /Prive.al

Family bonding: Kylie Jenner posted a sweet snap of her grandmother MJ Shannon holding newborn daughter Stormi on Sunday

 

 

Artikuj të ngjashëm