Edhe Mozzik transformohet në pamje (FOTO)

By

Në prag të sezonit veror, një trend ka kapluar djemtë e estradës sa  i përket transformimit në pamje.

Disa prej tyre, kanë vendosur të shndërrohen në bjond duke ngjyrosur flokët.

U nis me Majk dhe Onat për klipin e ri e po vazhdon edhe me Mozzik.

View this post on Instagram

C’SOON

A post shared by onat / babastars (@onatofficial) on

Reperi i njohur ka ndryshuar pamjen me po të njejtin potez, siç vërehet në fotografinë e fundit të publikuar në Instagram.

Kujtojmë që Mozzik me 6 Qershor publikon projektin e ri me Dardanin, i cili vie pas disa ditëve të vështira në jetën private me skandalin që ndërlidh bashkëshorten e tij, Loredanën, skandal i cili nuk ka ende epilog në drejtësinë zvicerane. /Prive.al

View this post on Instagram

🤯

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

Artikuj të ngjashëm