Kështu e kaloi Albatrit Muqiqi ditën e sotme (FOTO)

By

Albatrit Muqiqi ka ndarë një fotografi shumë të ëmbël familjare.

Këngëtari bashkë me gruan e tij Egzonën, dhe tre fëmijët e tyre e kaluan ditën e sotme në oborrin e shtëpisë së tyre në një kohë me diell.

Artisti hyri në Instagram dhe publikoi imazhin që mori mijëra pëlqime dhe komente, duke motivuar të gjithë njerëzit që të qëndrojnë në shtëpi në këtë kohë pandemie./Prive.al

Artikuj të ngjashëm