E patë sezonin e ri të “You”? Ja çfarë dihet deri më tani për sezonin 4

By

Vrasësi serial më tërheqës (trillues) i Netflix do të kthehet për një sezon tjetër.

Gjigandi i transmetimit ka rinovuar thrillerin e tij “You” për një sezon të katërt, ditë para publikimit të Sezonit 3 më 15 tetor.

Është kuptuar se xhirimet për sezonin e ri do të fillojnë së shpejti.

Në një deklaratë për të njoftuar sezonin e ardhshëm, Sera Gamble tha: “Ne jemi thellësisht mirënjohës që Netflix ju ka treguar një mbështetje kaq monumentale dhe që njerëzit në të gjithë botën kanë shijuar të shikojnë Joe gjatë tre sezoneve të fundit. I gjithë ekipi You është i ngazëllyer për të eksploruar aspekte të reja, të errëta të dashurisë në sezonin e katërt”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm