E patë këngëtarin e famshëm në klipin e ri të Anxhela Peristerit? (VIDEO)

By

Anxhela Peristeri dje ka publikuar projektin e saj të ri.

Këngëtarja solli me klip këngën me titull “Shpirt i bukur” të paralajamëruar ditë më parë.

Përveç që Anxhela shfaqet si nuse, në këtë klip ka edhe diçka.

Aty shihet këngëtari i famshëm Stine, i cili edhe e ka punuar këngën dhe e ka shkruar tekstin.

Nëse ende nuk e keni parë, klikoni videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm