E paskan qarë këtë këngë – Bradley Cooper dhe Lady Gaga mbrëmë në Oscars dhanë super performancë

By

Nga filmi i tyre direkt në skenën e madhe të Dolby Theatre, ata na i vodhën zemrat me muzikën e tyre.

Mbrëmë dyshja e famshme Lady Gaga dhe aktori fitues i cmimit Oscar, Bradley Cooper, kanë performuar bashkë njërën nga këngët ikonike të filmit të tyre “A star is Born”.

“Shwallow” është kënga e tyre të cilën Gaga dhe Cooper e interpretuan në Oscar’s dhe është thjesht “E MAGJISHME”.

E interpretuar live, kjo këngë na i mori zemrat dhe a po na duket neve, apo ata sikur me të vërtetë kanë rënë në dashuri?

Artikuj të ngjashëm