Pritje madhështore për Ledrin në Dubai (FOTO)

By

Më në fund gjeti pak kohë për pushime…

Pas shumë koncertve gjatë mujave të  fundit, Ledri Vula rezervoi pak ditë për vete për t’i kaluar disa momente të mira dhe të ngrohta në Dubai.

Atje iu bë një pritje madhështore dhe këtë e dokumentoi reperi me fotografi të postuara në Instagram.

Pranë një pjate me fruta dhe ëmbëlsira, Ledrit i uran për bashkëpunimin e fundit me Gashin – “That’s Mine”, projekt i cili po ecën shumë mirë në youtube.

Njësoj edhe në dhomën e gjumit ku në jastëk i shkruante emri.

Pushime të këndshme Ledri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm