E pandarë nga i dashuri, këto janë planet e Rita Orës për këtë fund vit

By

Rita Ora dhe i dashuri i saj i ri Taika Waititi do të kalojnë Krishtlindjet në Australi.

Ylli i popit në Mbretërinë e Bashkuar, 31 vjeçare, dhe i dashuri i saj regjisor Thor, 46 vjeçar, do të festojnë sezonin festiv në Sydney sepse ajo u zhvendos atje në fillim të këtij muaji për të filmuar sezonin e ri të The Voice Australia.

Duke folur për Daily Mail Australia, një burim i afërt me Ritën konfirmoi se këngëtarja dhe i dashuri i saj do të kalojnë pesë javët e ardhshme duke jetuar në Sydney në një rezidencë 11.54 milionë dollarëshe në Bellevue Hill. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm