E pabesueshme: U martuan me të tjerë, por çifti ribashkohet pas shumë vitesh!

By

Janë konsideruar si njëri ndër çiftet më simpatike në botë dhe lidhja e tyre e ndarja, kishin bërë bujë të madhe.

Aktorët, Jennifer Aniston dhe Brad Pitt, ishin ndarë në vitin 2005-të, pas pesë vjet martesë, e më pas Pitt ishte lidhur e më vonë edhe martuar me aktoren Angelina Jolie.

Më pas, Aniston u martua me aktorin Justin Theroux, me të cilin u nda menjëherë pasi Pitt u divorcua nga Jolie.

Image result for jennifer aniston breaks up from husband

Duket se dashuria e tyre nuk ka përfunduar dhe dyshja janë ribashkuar dhe kanë rinisur historinë e ndërprerë vjet më parë.

Këtë e ka konfirmuar revista amerikane Star, e cila bazuar në burimet pranë çiftit shkruan se rikonstruktimin e lidhjes Aniston-Pitt, e ka ndihmuar aktori George Clooney.

Sipas Star, dyshja janë takuar fshehurazi ndërsa lidhjen duan ta mbajnë ende të fshehtë, për shkak se Aniston ka pak kohë që ka lajmëruar divorcin. /Prive.al

cc

Artikuj të ngjashëm