E pabesueshme për pamjen që ka: Afër të 40-tave, Leonora Jakupi po feston ditëlindjen!

By

Për ditëlindje është arratisur nga Prishtina.

Këngëtarja e famshme Leonora Jakupi, po feston përvjetorin e saj të lindjes në një vend evropian, ndërsa atje ka marrë një befasi të bukur ditëlindjeje.

Jakupi ka mbushur me 3 mars plot 39-të vjet, megjithatë ajo ka ruajtur freskinë e saj dhe fiziku s’të jep aspak të kuptosh se e ka këtë moshë.

Ajo e pati pranuar në një intervistë se është në një lidhje dashurie, por personin e zemrës s’e ka shfaqur asnjëherë në publik, e ajo që mbetet është të supozojmë se këtë ditëlindje të shoqëruar me qirinj e trëndafila të kuq, po e kalon me të dashurin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm