DJ Regard pjesë e një prej emisioneve më të famshëm në botë

By

Janë zbuluar të ftuarit për shfaqjen e Graham Norton të kësaj jave në BBC One.

Bashkë me Graham në studio do të jenë Benedict Cumberbatch, RuPaul, Daisy Edgar-Jones dhe Diane Morgan, me të ftuarit muzikorë DJ Regard x Years & Years që do të performojnë gjatë natës.

Dj Regard do të jetë në një ekran me personalitete të famshme dhe lajmin e mirë e dha ai me anë të një postimi në Instagram. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Dardan Regard Aliu (@djregardofficial)

 

Artikuj të ngjashëm